пʼятниця, 20 грудня 2024 р.

ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ "КУХАР. КОНДИТЕР"

Завданням викладача спецдисциплін є не сформувати в учнів професійні знання, але і розвивати логічне мислення, технічну та художню уяву, які згодом відобразяться в успіхах та досягненнях вихованців у їх дорослому самостійному житті.
Основні ж завдання майстрів виробничого навчання - приділяти якомога більше уваги майбутній професії розвивати у кожного учня системне та творче мислення, повагу та інтерес до майбутньої професії, творчі здібності, постійно збагачувати досвідом майстерності та формувати механізм самоорганізації та самореалізації особистості, запалити в кожній дитині іскру таланту і роздмухувати її доти, доки можна буде говорити про неї як про справжнього фахівця.
В Гайворонському професійному аграрному ліцеї відбувся Тиждень з професії "Кухар. Кондитер." Під час Тижня були проведені наступні заходи:
1 - теоретичний тур, учні 245 групи здійснили перші кроки до успіху в майбутній професійній діяльності;
2 - акція "Поділися хлібом" (учні 235 групи готували різноманітну випічку та пригощали жителів нашої громади та викладачів ліцею);
3 - практичний тур (змагання між здобувачами освіти 225 групи у виготовленні виробів з дріжджового тіста);
4 - конкурс із приготування яєчних страв та страв із сиру серед учнів 246 групи;
5 - проведення інтелектуальної вікторини "Кулінарний ерудит" між командами 235 та 246 групи та підбиття підсумків Тижня.

пʼятниця, 13 грудня 2024 р.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР

   Участь педагогів у Всеукраїнському вебінарі як спікерів – це чудова можливість поділитися професійним досвідом, інноваційними методиками навчання та практичними інструментами для покращення освітнього процесу.
   12 грудня 2024р. викладач іноземної мови Брижа О.М. "Цифрові технології та соціальні медіа у популяризації ПТО" та викладач української мови і літератуури Романова О.Л. "Інноваційні підходи у карєрному консультуванні та залучені молоді до обрання професійної освіти" долучилися до Всеукраїнського вебінару "Використання нових підходів і методів у формування позитивного іміджу професійно (професійно-технічної освіти, якмй провів навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області.
   Всеукраїнські вебінари є важливим інструментом для розвитку освіти, створення простору для ідей і мотивування педагогів до вдосконалення.

                                  

четвер, 12 грудня 2024 р.

ПЕДАГОГІЧНИЙ МАРАФОН 
«Кращі практики сучасних дидактичних напрацювань»

   11 грудня 2024р. методист НИК ПТО Вузленко Т.В. провела педагогічний марафон «Кращі практики сучасних дидактичних напрацювань» для педагогічних працівників сільськогосподарського профілю. 
   Під час онлайн-заходу учасники. поділилися своїм досвідом використання дидактичних напрацювань, які допомогають їм у підготовці та реалізації навчальних проектів. 
   Спікером від Гайворонського професійного аграрного ліцею виступив викладвч спецдисциплін Кузнєцов.В.М. Захід став платформою для обміну ідеями та натхнення для подальших освітніх ініціатив.

ПЕДАГОГІЧНИЙ МАРАФОН 
"КРАЩІ ПРАКТИКИ СУЧАСНИХ ДИДАКТИЧНИХ НАПРАЦЮВАНЬ"

   11.12.2024Р. Викладач спецдисциплін Кузнєцов В.М. взяв участь у обласному педагогічному марафоні «Кращі практики сучасних дидактичних напрацювань», як спікер, де поділився власними дидактичними напрацюваннями з предмету «Правила дорожнього руху».
   У своїй доповіді викладач представив сучасні методики викладання ПДР, інтерактивні підходи до навчання та використання цифрових технологій для підвищення ефективності засвоєння матеріалу.
   Захід об’єднав педагогів, які обговорили кращі дидактичні практики та шляхи вдосконалення освітнього процесу.

четвер, 5 грудня 2024 р.

ВОРКШОП "ОСВІТНІ ТРЕНДИ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ДІЇ"

   4 грудня 2024 року методистки НМК ПТО у Кіровоградській області Тетяна Вузленко та Наталія Спірідонова провели захід для педагогів будівельного, машинобудівного, сільськогосподарського профілів та транспорту, на якому розглянули платформи Clipchamp та Vidnoz для створення відеоконтенту,
   Вивчення можливостей використання штучного інтелекту (ШІ) в освітній діяльності відкриває широкий спектр перспектив для вдосконалення процесів навчання, управління та оцінювання.
   Вивчення таких можливостей та впровадження відповідних інструментів значно підвищує ефективність освітніх процесів і сприяє їх модернізації.