середа, 16 жовтня 2024 р.

КРАЩІ ПРАКТИКИ ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВОГО ІНСТРУМЕНТАРІЮ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ДЛЯ ШВЕЙНОЇ ГАЛУЗІ

   16 жовтня 2024 року викладач спецдисциплін Бурнос В.В. виступила спікером на  онлайн-заході в рамках обласної секції педагогічних працівників професій швейного профілю  з проблеми «Кращі практики використання цифрового інструментарію в освітньому процесі підготовки кваліфікованих робітників для швейної галузі».
   Під час заходу колеги презентували свої електронні навчальні матеріали, створені за допомогою освітніх онлайн-сервісів, та поділилися практичними порадами щодо їх ефективного використання в освітньому процесі підготовки кваліфікованих фахівців.
   
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ХЛІБА

   Всесвітній день хліба відзначається щорічно 16 жовтня. Хліб – символ життя. Він з давніх давен у великій пошані. Для нашого народу хліб був не просто стравою – це була основа основ життя і найдорожча святиня. У сучасному прогресивному світі українці пізнають ціну хліба, яка включає життя наших захисників, пролиту кров хліборобів на мінному полі.
   До Всесвітнього дня хліба, здобувачі освіти Гайворонського професійного аграрного ліцею групи 235 під керівництвом майстра виробничого навчання Фіялковської Валентини Петрівни нагадали учням «ціну» українського хліба, трагічні сторінки в історії України, після яких хлібина стала священною для українського народу.
   Здобувачі освіти з душею готували та випікали хліб з різних видів борошна, зокрема, пшеничного, житнього, кукурудзяного, гречаного, а також висівкового. Хліб вдався на славу.

середа, 9 жовтня 2024 р.

ВОРКШОП З ПИТАНЬ ВИКОРИСТАННЯ 
ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В ОСВІТІ

   09.10.2024р. методисти НМК ПТО в Кіровоградській області Тетяна Вузленко та Наталія Спірідонова успішно провели воркшоп на тему: "Освітні тренди: від теорії до дії", який зібрав учасників з різних освітніх сфер для обговорення нових можливостей та викликів у застосуванні технологій штучного інтелекту в навчальному процесі.
   Учасники ознайомилися з новітніми інструментами ШІ, які допомагають персоналізувати навчання та покращити його ефективність.
   Обговорили вплив ШІ на автоматизацію рутинних завдань викладачів, зокрема оцінювання знань та організацію зворотного зв’язку з учасниками освітнього процесу.
   Зворотний зв'язок учасників підтвердив, що подібні заходи є важливими для розвитку освітніх технологій і допомагають педагогам ефективно інтегрувати нові рішення у навчальний процес.
   Ми дякуємо всім учасникам за активну участь і конструктивну дискусію. Сподіваємося на подальшу співпрацю та обговорення нових тем, пов'язаних із розвитком штучного інтелекту в освіті.

середа, 2 жовтня 2024 р.

МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕНСИВ

   01.10.2024р. відбувся методичний інтенсив з проблеми «Правові засади та особливості організації підвищення кваліфікації і атестації педагогічних працівників – 2025», на якому розглядались питання:
1. Атестація педагогічних працівників: ключові аспекти та порядок проведення.
2. Про стан дотримання вимог Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.
Методист НМК ПТО Шиманович Г.О. виділила основні аспекти атестації педагогічних працівників у 2025 році.
   

вівторок, 1 жовтня 2024 р.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МЕТОДИЧНИХ КОМІСІЙ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ
БУДІВЕЛЬНОГО ЦИКЛУ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ
З ПРОФЕСІЇ "КРАВЕЦЬ. ЗАКРІЙНИК"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ
З ПРОФЕСІЇ "КУХАР. КОНДИТЕР"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МЕТОДИЧНОЇ
КОМІСІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ЦИКЛУ

100-РІЧЧЯ ГАЙВОРОНСЬКОГО 
ПРОФЕСІЙНОГО АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ